Bogata oferta

Malowanie, szpachlowanie, tapetowanie, suche tynki, ścianki gipsowo-kartonowe, system suchej zabudowy,
położenie podług z paneli i parkietu, położenie posadzek, elewacje, położenie glazury w łazienkach i kuchni (terakota i gres).
Czyli pełny zakres usług odnośnie kompleksowych remontów.

malowanie, szpachlowanie i tapetowanie
01

Malowanie, szpachlowanie
i tapetowanie.

Malowanie, szpachlowanie i tapetowanie wykonane przez profesjonalną ekipę remontową równoznaczne są
z uzyskaniem zamierzonego efektu. Malujemy wszelkie zlecone powierzchnie. Wykorzystujemy różne techniki malowania. Korzystamy z materiałów, farb i narzędzi wiodących producentów. Służymy fachową poradą w kwestii koloru i rodzaju tapet. Powyższe prace tylko z pozoru wydają się prostą czynnością. Zleć je naszej ekipie. Damy Ci powód do satysfakcji.

02

Suche tynki: ścianki gipsowo-kartonowe i zabudowy.

Suche tynki to nasza specjalność. Zabudowy wykonujemy na medal i dokładnie według oczekiwań Klienta. Z płyt kartonowo-gipsowych wznosimy ścianki działowe, realizujemy niepowtarzalne zabudowy oraz podwieszane sufity. Z uwagi na fakt, że materiał ten jest prosty w obróbce, a my mamy z nim do czynienia na co dzień, wszelkie prace realizujemy w ekspresowym czasie. Czynimy realnym każdy nawet najbardziej wymagający projekt.

Suche tynki: ścianki gipsowo kartonowe i zabudowy
położenie podług i posadzek
03

Położenie podłogi z paneli
i parkietu oraz posadzek.

Decyzję o rodzaju podłóg w domu podejmij ze specjalistą. Jako fachowcy zapewniamy szeroki zakres usług związanych z podłogami. Kładziemy posadzkę i panele podłogowe. Układamy parkiety. Powierzone prace wykonujemy w pełni profesjonalnie. Zawsze sprawdzamy podłoże pod kątem warunków technicznych. W swoim mieszkaniu wiele remontów możesz wykonać samodzielnie. Są jednak takie, przy których wiedza i doświadczenie fachowców są po prostu niezbędne.

04

Wykonanie elewacji przy domowych.

Surowy stan domu jest dla nas wyzwaniem. Elewacje budynków jako konieczny element prac budowlanych wykonujemy tak, aby były one funkcjonalne oraz wyróżniały się oczekiwanym designem. Dobieramy zawsze odpowiednią metodę elewacyjną, która zmniejsza koszt ogrzewania budynku. Jesteśmy otwarci na korzystanie z różnorodnych materiałów elewacyjnych będących gwarantem odpowiedniego mikroklimatu w domach. Innowacyjne rozwiązania nie są dla nas problemem.

wykonanie elewacji przy domowych
glazura, terakota i gres
05

Glazura: terakota i gres.

Mówi się, że wybór dobrego glazurnika to już połowa sukcesu. Decydując się na usługi naszej ekipy remontowej, te 50% masz jak w banku. Terakota i gres to nasza specjalność. Usługi glazurnicze w naszym wykonaniu to prawdziwe mistrzostwo. Dysponujemy kadrą doświadczonych fachowców oraz nowoczesnym sprzętem. Świetnie radzimy sobie z nawet najbardziej wymagającymi projektami, w których trzeba zastosować profesjonalne techniki wycinania glazury.

Zobacz zasięg naszej pracy

odwiedź też nas tutaj!